Samtec TCSD-06-D-18.00-01-F-N TCSD-06-D-18.00-01-F-N Ribbon Cable IDC Receptacle to 12 Ways 18 " 457.2 mm 2 Tiger Eye Tcsd
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: SAMTEC
SKU: 6958643511381
MPN: TCSD-06-D-18.00-01-F-N
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection