RUBYCON 450BXW56MEFR12.5X45 Electrolytic Capacitor, Miniature, 56 µF, 450 V, BXW Series, ± 20%, Radial Leaded, 12.5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RUBYCON
SKU: 9688184464
MPN: 450BXW56MEFR12.5X45
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection