RUBYCON 420BXW33MEFR14.5X20 Electrolytic Capacitor, Miniature, 33 µF, 420 V, BXW Series, ± 20%, Radial Leaded, 14.5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RUBYCON
SKU: 9688024208
MPN: 420BXW33MEFR14.5X20
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection