RUBYCON 35RX301000M12.5X25 Electrolytic Capacitor, Miniature, 1000 µF, 35 V, RX30 Series, ± 20%, Radial Leaded, 12.5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RUBYCON
SKU: 62321655824
MPN: 35RX301000M12.5X25
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection