ROXBURGH RES10F16 Power Line Filter, Chassis, 0.1 µF, 250 VAC, 16 A, EMI, RFI, Quick Connect, 700 µH
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ROXBURGH
SKU: 9688819408
MPN: RES10F16
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection