ROHM YQ20NL10SEFHTL Schottky Rectifier, 100 V, 20 A, Single, TO-263L, 3 Pins, 860 mV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ROHM
SKU: 6994302140501
MPN: YQ20NL10SEFHTL
UPC/HSN: 83119000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection