Rohm R6004KNXC7G R6004KNXC7G Power Mosfet N Channel 600 V 4 A 0.9 ohm TO-220FM Through Hole New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: ROHM
SKU: 6958290239573
MPN: R6004KNXC7G
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection