RF Solutions ZETAPLUS-433-SO ZETAPLUS-433-SO Health Monitor Module FSK Gfsk 500Kbps 433MHz -102dBm 1.8V to 3.6V Supply SPI Uart
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RF SOLUTIONS
SKU: 6958933377109
MPN: ZETAPLUS-433-SO
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection