Renesas XLL536148.500000I Standard Oscillator 148.5MHz 25ppm Lvds 3.3V -40°C to 85°C SMD 5mm x 3.2mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RENESAS
SKU: 6905860161621
MPN: XLL536148.500000I
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection