RALTRON H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TR Crystal, 25 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 30 ppm, 18 pF, 10 ppm, H130B Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: RALTRON
SKU: 7167301156949
MPN: H130B-25.000-18-F-1030-EXT-TR
UPC/HSN: 85381090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection