Qantek Technology Corporation QX733A50.00000B15M Oscillator 50 MHz 25 ppm SMD 7mm x 5mm Hcmos 3.3 V QX7 Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
SKU: 6905830309973
MPN: QX733A50.00000B15M
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection