Qantek Technology Corporation QC5A11.0592F12B12M Crystal 11.0592 MHz SMD 5mm x 3.2mm 20 ppm 12 pF 10 QC5A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: QANTEK TECHNOLOGY CORPORATION
SKU: 6905829752917
MPN: QC5A11.0592F12B12M
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection