Phoenix Contact MSTBT 25/5-ST-5.08 MSTBT 25/5-ST-5.08 Pluggable Terminal Block 5.08 mm 5 Ways 24AWG to 12AWG 2.5 mm² Screw 12 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6842178109525
MPN: MSTBT
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection