Phoenix Contact MSTB 25/16-ST-508 MSTB 25/16-ST-508 Pluggable Terminal Block 5.08 mm 16 Ways 24AWG to 12AWG 2.5 mm² Screw 12 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6842881572949
MPN: MSTB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection