Phoenix Contact IMC 15/12-ST-381 IMC 15/12-ST-381 Pluggable Terminal Block 3.81 mm 12 Ways 28AWG to 16AWG 1.5 mm² Screw 8 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6842968342613
MPN: IMC
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection