Phoenix Contact FMC 15/10-STF-35 FMC 15/10-STF-35 Pluggable Terminal Block 3.5 mm 10 Ways 24AWG to 16AWG 1.5 mm² Push In 8 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6958975451221
MPN: FMC
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection