Phoenix Contact FK-MCP 15/5-ST-3.81 FK-MCP 15/5-ST-3.81 Pluggable Terminal Block 3.81 mm 5 Ways 26AWG to 16AWG 1.5 mm² Push In 8 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6958924103765
MPN: FK-MCP
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection