Phoenix Contact FK-MC 05/10-ST-25 FK-MC 05/10-ST-25 Pluggable Terminal Block 2.5 mm 10 Ways 26AWG to 20AWG 0.5 mm² Push In 4 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PHOENIX CONTACT
SKU: 6842178043989
MPN: FK-MC
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection