PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS EEUFS1H270 Electrolytic Capacitor, 27 µF, 50 V, FS Series, ± 20%, Radial Leaded, 5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
SKU: 65778515984
MPN: EEUFS1H270
Customer Reviews
No reviews yet
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection