PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS EEUFC1V182 Electrolytic Capacitor, 1800 µF, 35 V, FC Series, ± 20%, Radial Leaded, 16 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
SKU: 9702248272
MPN: EEUFC1V182
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection