PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS EEUFC1H3R3 Electrolytic Capacitor, 3.3 µF, 50 V, FC Series, ± 20%, Radial Leaded, 5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
SKU: 9773639376
MPN: EEUFC1H3R3
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection