PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ECEA1HN100U Electrolytic Capacitor, 10 µF, 50 V, SU(Bi-polar) Series, ± 20%, Radial Leaded, 6.3 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
SKU: 9774279120
MPN: ECEA1HN100U
Customer Reviews
Based on 1 review
0%
(0)
100%
(1)
0%
0%
0%
A
Among jamir (Imphal, IN)
Good
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection