PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS ECA1JHG220 Electrolytic Capacitor, 22 µF, 63 V, NHG Series, ± 20%, Radial Leaded, 5 mm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC ELECTRONIC COMPONENTS
SKU: 9773316176
MPN: ECA1JHG220
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection