Panasonic EEHZKE181XUP EEHZKE181XUP Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 180 µF ± 20% 25 V Radial Can - SMD 0.03 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 6958652457045
MPN: EEHZKE181XUP
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection