Panasonic EEHZK1V391UP EEHZK1V391UP Hybrid Aluminium Electrolytic Capacitor 390 µF ± 20% 35 V Radial Can - SMD 0.02 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 6958789689429
MPN: EEHZK1V391UP
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection