Panasonic ECWFD2W105JB ECWFD2W105JB General Purpose Film Capacitor Metallized PP Radial Box - 2 Pin 1 µF ± 5% 84 V 450
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 6753089159253
MPN: ECWFD2W105JB
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection