PANASONIC 6SEPC470MW Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 470 µF, 6.3 V, Radial Leaded, 0.007 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 7166815633493
MPN: 6SEPC470MW
UPC/HSN: 85322990
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection