PANASONIC 16SEQP330M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor, 330 µF, 16 V, Radial Leaded, 0.016 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 7166842404949
MPN: 16SEQP330M
UPC/HSN: 83119000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection