Panasonic 16SEPG470M Polymer Aluminium Electrolytic Capacitor 470 µF 16 V Radial Leaded 0.008 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: PANASONIC
SKU: 6905688522837
MPN: 16SEPG470M
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection