OSRAM OTE18/220-240/500-PC LED Driver, Dimmable, LED Lighting, 18 W, 36 V, 500 mA, Constant Current, 198 V
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: OSRAM
SKU: 6994116837461
MPN: OTE18/220-240/500-PC
UPC/HSN: 85411000
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection