Nordic Semiconductor NRF24L01P-R7 NRF24L01P-R7 RF Transceiver 2.4GHz to 2.525GHz Gfsk 2Mbps 0dBm out -82dBm in 1.9V 3.6V QFN-20
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: NORDIC SEMICONDUCTOR
SKU: 6959000617045
MPN: NRF24L01P-R7
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection