Nexperia PMEG060V100EPDZ PMEG060V100EPDZ Schottky Rectifier 60 V 10 A Single CFP15 3 Pins 560 mV
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: NEXPERIA
SKU: 6753413136469
MPN: PMEG060V100EPDZ
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection