NEOHM - TE CONNECTIVITY CPF0603B8K2E1 SMD Chip Resistor, Thin Film, 8.2 kohm, 50 V, 0603 [1608 Metric], 63 mW, ± 0.1%, CPF Series
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: NEOHM - TE CONNECTIVITY
SKU: 9774630608
MPN: CPF0603B8K2E1
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection