Murata Power Solutions IRQ-24/6.25-W80NB-C IRQ-24/6.25-W80NB-C Isolated Through Hole DC/DC Converter ITE & Railway 10:1 150 W 1 Output 24 V 6.25 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: MURATA POWER SOLUTIONS
SKU: 6959323185237
MPN: IRQ-24/6.25-W80NB-C
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection