Murata LQH5BPN1R0NT0L LQH5BPN1R0NT0L Wirewound Inductor 1 µH 0.019 ohm 90 MHz 5.8 A 2020 [5050 Metric] LQH5BP_T0
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MURATA
SKU: 6842751156309
MPN: LQH5BPN1R0NT0L
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection