Murata LQH43NH391J03L High Frequency Inductor 390 µH LQH43NH_03 Series 80 mA 1812 [4532 Metric] Wirewound 8.28 ohm New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MURATA
SKU: 4731952005205
MPN: LQH43NH391J03L
UPC/HSN: 85045090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection