Multicomp PRO MCTA120/18 Toroidal Transformer 120 VA 115V 230V 2 x 18V Dual Primary Secondary Unpotted
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MULTICOMP PRO
SKU: 6905454919765
MPN: MCTA120/18
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection