Monolithic Power Systems (MPS) MPQ8632GLE-10-P DC-DC Switching Synchronous Buck Regulator 4.5V-18V in 611mV to 13V out 10A 1MHz QFN-16 New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MONOLITHIC POWER SYSTEMS (MPS)
SKU: 4731998339157
MPN: MPQ8632GLE-10-P
UPC/HSN: 85423100
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection