MICROCHIP MCP1316MT-29LE/OT Supervisory/Voltage Detector, Active-Low, Open-Drain, 1V to 5.5V, 2.9V Threshold, SOT-23-5
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MICROCHIP
SKU: 7166916657237
MPN: MCP1316MT-29LE/OT
UPC/HSN: 85369090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection