MEAN WELL SD-200D-48 Isolated Chassis Mount DC/DC Converter, ITE, 2:1, 202 W, 1 Output, 48 V, 4.2 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: MEAN WELL
SKU: 6993186455637
MPN: SD-200D-48
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection