Mean Well RSP-150-24 AC/DC Enclosed Power Supply (PSU) 1 Outputs 151.2 W 24 V 6.3 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MEAN WELL
SKU: 1360216424533
MPN: RSP-150-24
UPC/HSN: 85043200
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection