MEAN WELL RPS-500-15-TF AC/DC Enclosed Power Supply (PSU), Medical, 1 Outputs, 499.5 W, 15 VDC, 33.3 A
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
   The product is eligible for Free Shipping
Brand: MEAN WELL
SKU: 6993274896469
MPN: RPS-500-15-TF
UPC/HSN: 85043200
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection