MEAN WELL NGE18E24-P1J AC/DC Power Supply, ITE, Industrial, Household, Medical, 1 Output, 18 W, 24 V, 750 mA
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: MEAN WELL
SKU: 7167883346005
MPN: NGE18E24-P1J
UPC/HSN: 85044090
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection