LITTELFUSE V575LA80BP TVS Varistor, MOV, 575 V, 730 V, LA Series, 1.41 kV, Disc 20mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: LITTELFUSE
SKU: 9784602704
MPN: V575LA80BP
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection