LITTELFUSE 045401.5MR Fuse, Surface Mount, NANO2 454 Series, 1.5 A, 125 VAC, 32 VDC, Slow Blow, SMD
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: LITTELFUSE
SKU: 9776126352
MPN: 045401.5MR
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection