This is a FUSE, 3.5A, 125VAC/VDC, TIME DELAY, SMD product from LITTELFUSE with the model number 045203.5MRL
Product details
| Product Range | NANO 452 Series |
| Fuse Current | 3.5A |
| Voltage Rating V AC | 125VAC |
| Voltage Rating V DC | 32VDC |
| Blow Characteristic | Time Delay |
| Fuse Case Style | SMD |
| Breaking Capacity Current AC | 50A |
| Breaking Capacity Current DC | 300A |