Kyocera AVX TRJC107K010R0200 TRJC107K010R0200 Surface Mount Tantalum Capacitor 100 µF 10 V 2312 [6032 Metric] ± 10% 0.2 ohm C
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6842014662741
MPN: TRJC107K010R0200
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection