Kyocera AVX TPSV686M035R0150 TPSV686M035R0150 Surface Mount Tantalum Capacitor 68 µF 35 V 2924 [7361 Metric] ± 20% 0.15 ohm
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6842013614165
MPN: TPSV686M035R0150
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection