Kyocera AVX TPSD107K016R0125 TPSD107K016R0125 Surface Mount Tantalum Capacitor 100 µF 16 V 2917 [7343 Metric] ± 10% 0.125 ohm D
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6841854230613
MPN: TPSD107K016R0125
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection