Kyocera AVX TPSC337K006R0080 TPSC337K006R0080 Surface Mount Tantalum Capacitor 330 µF 6.3 V 2312 [6032-28 Metric] ± 10% 0.08 ohm C New
Price:
   100% Secure Payments | 100% Genuine product
Brand: KYOCERA AVX
SKU: 6958694924373
MPN: TPSC337K006R0080
Be the first to write a review
0%
(0)
0%
0%
0%
0%
100% Original Product
Genuine imported product
100% Secure Payment
Highest grade security
100% Purchase Protection